Transfery na lotniska

sprawdź

Transfery na lotniska

Dla wygody naszych podróżujących Klientów oferujemy przejazdy na lotnisko. W komfortowych warunkach zawsze na czas. 

Bez konieczności obarczania znajomych czy rodziny problemem odwożenia i przywożenia proponujemy przejazd na lotnisko (Łódź). 

Tym samym jesteśmy niezależni i bez wsparcia oraz robienia kłopotu innym możemy się dostać na miejsce, tym bardziej że godziny odlotów są często w nocy lub nad ranem. Wiele osób, którzy korzystają z publicznej formy transportu takiej jak autobusy czy pociągi ma świadomość, że bywa zawodna i nie sprawdza się w sytuacji, kiedy musimy dotrzeć na lotnisko o właściwej godzinie. Częste wielogodzinne opóźnienia pociągów, zmiany rozkładów, awarie tylko przysparzają nam stresu.

Pomimo, iż przejazd na lotnisko jest prostą sprawą, zawsze należy wybrać najbardziej rozsądną opcję. Niektórzy decydują się na taksówkę, która gwarantuje przejazd na lotnisko (Łódź). Wszystko jest w porządku, jeżeli podróżujemy sami, jeżeli jedziemy całą rodziną, nasze walizki z pewnością nie zmieszczą się, a wynajem dwóch taksówek narazi nas na dodatkowe koszty. Nasze przejazdy Łódź-Okęcie gwarantują przewóz nie tylko pasażerów, ale także wszystkich bagaży. Jeżeli podróżujemy grupą osób, bus zabiera na lotnisko, a następnie odwozi każdego z osobna. Nie musimy się stresować czy każdy zdąży na czas i grupa poleci wspólnie. 

Wiele osób dojeżdża swoim autem na lotnisko, a następnie zostawia go na parkingu, niestety niektórym ta świadomość spędza sen z powiek podczas wakacji. Zamiast miło spędzać czas myślą o swoim samochodzie, zupełnie niepotrzebnie. Oferowane przez nas przejazdy Łódź-Okęcie uchronią Państwa od wszelkich zmartwień, pozwolą dotrzeć na czas na miejsce przeznaczenia w komfortowych warunkach. Przejazd na lotnisko z naszą firmą to także niskie, konkurencyjne ceny.

dwa sposoby

Jak zamówić transfer na lotnisko?

01

Wypełnij formularz kontaktowy

Przejdź do zakładki Kontakt lub wypełnij formularz w treści podając dzień wylotu oraz powrotu. Skontaktujemy się niezwłocznie.

02

Skontaktuj się telefonicznie

Wystarczy zadzwonić pod nr tel.+48 509 324 347 Ustalimy wszystkie szczegóły.